Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
800 SEK
ALLMOGE, 6 dlr, trä, bakspade, god jul skylt, skärbräda i form av gris, längder ca 29-55 cm
Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge
Slitage, skador
825519
2020-10-30
Gör en kostnadsfri värdering här