Baljfåtöljer gustaviansk stil
Klubbat för:
3 000 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
BALJFÅTÖLJER, 5 st, 1900-tal, gustaviansk stil, kanelerade ben, rotting, stomme i brunbetsat lövträ, sitthöjd ca 49 cm
Kuntoraportti
Rotting delvis med slitage
825520
Päivämäärä:
2020-10-15