Baljfåtöljer gustaviansk stil

Baljfåtöljer gustaviansk stil
Baljfåtöljer gustaviansk stil
Baljfåtöljer gustaviansk stil
Baljfåtöljer gustaviansk stil
Baljfåtöljer gustaviansk stil
Baljfåtöljer gustaviansk stil
Baljfåtöljer gustaviansk stil
Baljfåtöljer gustaviansk stil
Baljfåtöljer gustaviansk stil
Baljfåtöljer gustaviansk stil
Baljfåtöljer gustaviansk stil
Baljfåtöljer gustaviansk stil

Klubbat för:

3 000 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

BALJFÅTÖLJER, 5 st, 1900-tal, gustaviansk stil, kanelerade ben, rotting, stomme i brunbetsat lövträ, sitthöjd ca 49 cm

Kuntoraportti

Rotting delvis med slitage

825520

Päivämäärä:

2020-10-15