Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TABURETTER, 1 par, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal, bemålade och förgyllda, skuren dekor, klädsel i textil, sitthöjd ca 40, 43x43 cm
Åldersrelaterat slitage
825526
2020-10-15
Gör en kostnadsfri värdering här