Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LASTBIL, träleksak, 1900-talets mitt, bemålad, flaket går att tippa samt läm går att fälla ner, längd ca 83, höjd 31,5, bredd 30 cm
Bruksslitage, repor, färgskav
825527
2020-10-19
Gör en kostnadsfri värdering här