Michael Kvium

Michael Kvium
Michael Kvium
Michael Kvium
Michael Kvium

Klubbat för:

23 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

MICHAEL KVIUM (Danmark född 1955): "The Boss"
signerad och daterad Kvium -97, krita på papper, ca 32x32 cm
PROVENIENS
Galleri Faurschou, Köpenhamn

825533

2020-10-15