Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ASEA, golvlampa, mässing, märkt Asea, höjd ca 137 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, ställvis repor och märken, fungerar enligt uppgift
825537
2020-10-19
Gör en kostnadsfri värdering här