Klubbat för:
450 SEK
1 500 SEK
GOLVLAMA, 1 par, 1960-tal, MAE, Möller Armatur, Eskilstuna, mässing samt teak, höjd exl. skärm ca 128 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, fungerar enligt uppgift
825541
2020-10-19