Golvlampa MAE

Golvlampa MAE
Golvlampa MAE
Golvlampa MAE
Golvlampa MAE
Golvlampa MAE
Golvlampa MAE
Golvlampa MAE
Golvlampa MAE

Klubbat för:

450 SEK

1 500 SEK

GOLVLAMA, 1 par, 1960-tal, MAE, Möller Armatur, Eskilstuna, mässing samt teak, höjd exl. skärm ca 128 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, fungerar enligt uppgift

825541

2020-10-19