Fiskeredskap

Fiskeredskap
Fiskeredskap

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

FISKEREDSKAP, 8 dlr, flöte, block, samt kräftbur, burens längd ca 37 cm

Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge

Slitage, skador

825545

2020-10-30