Märta Löfvenholm oljemålning

Märta Löfvenholm oljemålning
Märta Löfvenholm oljemålning
Märta Löfvenholm oljemålning
Märta Löfvenholm oljemålning
Märta Löfvenholm oljemålning
Märta Löfvenholm oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MÄRTA LÖFVENHOLM (1912-2001), "Den gula rosen", signerad och Märta Löfvenholm -77, olja på duk, 35x22 cm

825548

2020-10-17