Byrå gustavianskt provinsarbete
Klubbat för:
13 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ, 1700-tal, gustavianskt provinsarbete, 3-lådig, profilerad skiva, fasade hörn och ben, beslag i mässing, marmorerad skiva, höjd ca 81,94x50 cm, nyckel finns
Senare bemålad, nyckel finns, slitage och färgbortfall
825556
2020-10-15