Byrå gustavianskt provinsarbete

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYRÅ, 1700-tal, gustavianskt provinsarbete, 3-lådig, profilerad skiva, fasade hörn och ben, beslag i mässing, marmorerad skiva, höjd ca 81,94x50 cm, nyckel finns

Senare bemålad, nyckel finns, slitage och färgbortfall

825556

2020-10-15