Olle Strandberg oljemålning

Olle Strandberg oljemålning
Olle Strandberg oljemålning
Olle Strandberg oljemålning
Olle Strandberg oljemålning
Olle Strandberg oljemålning
Olle Strandberg oljemålning

Klubbat för:

6 800 SEK

1 200 SEK

OLLE STRANDBERG (samtida): "Bennys syster Bäbisen Juliette", signerad och daterad O Strandberg -70, olja pannå, 46x37 cm

825558

2020-10-17