Diorama segelfartyg i kustlandskap

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

DIORAMA, segelfartyg i kustlandskap i glödlampa, höjd ca 18 cm

Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge

Slitage

825560

2020-10-30