Lage Lindell, serigrafi

Lage Lindell, serigrafi
Lage Lindell, serigrafi
Lage Lindell, serigrafi
Lage Lindell, serigrafi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LAGE LINDELL (1920-1980): Figurer, signerad och numrerad Lage Lindell 66/75, bladstorlek ca 31x48 cm

Ingår i tema-auktionen Den Maurinska konstsamlingen

Gulnader

825568

2020-10-24