Samling lergods

Samling lergods
Samling lergods
Samling lergods
Samling lergods
Samling lergods
Samling lergods
Samling lergods
Samling lergods
Samling lergods
Samling lergods

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

800 SEK

LERGODS, 11 dlr, 18/1900-tal, kakform, krus, bringare m m, höjder ca 6-17, största diameter 27 cm

Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge

Skador och sprickor förekommer

825575

2020-10-30