Albin Amelin litografi

Albin Amelin litografi
Albin Amelin litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ALBIN AMELIN (1902-1975): Kvinnoporträtt, signerad Amelin, färglitografi, 191/310, 59x39 cm

Gulnad

825587

2020-10-17