Madeleine Pyk akvarell

Madeleine Pyk akvarell
Madeleine Pyk akvarell

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): Rom, signerad och daterad 1974, akvarell, bildmått ca 24x40 cm

825596

2020-10-15