Vaser 3 st Orrefors samt Johansfors
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VASER, 3 st, glas, 1 vas med underfång i olika toner, Bengt Orup för Johansfors, signerad, höjd ca 46 cm,
2 vaser, Orrefors, signerade, PM samt otydlig signatur, höjd ca 20,5 resp 28,5 cm
Bruksspår, nagg
825605
2020-10-19