Vaser 3 st Orrefors samt Johansfors

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VASER, 3 st, glas, 1 vas med underfång i olika toner, Bengt Orup för Johansfors, signerad, höjd ca 46 cm,
2 vaser, Orrefors, signerade, PM samt otydlig signatur, höjd ca 20,5 resp 28,5 cm

Bruksspår, nagg

825605

2020-10-19