Samling allmoge

Samling allmoge
Samling allmoge
Samling allmoge
Samling allmoge
Samling allmoge
Samling allmoge

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ALLMOGE, 9 dlr, 18/1900-tal, trä, delvis bemålat, bjällra, mätstickor, borste mm, höjder ca 14-66 cm

Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge

Skador, slitage

825651

2020-10-30