Knut Jansson oljemålning

Knut Jansson oljemålning
Knut Jansson oljemålning
Knut Jansson oljemålning
Knut Jansson oljemålning
Knut Jansson oljemålning
Knut Jansson oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KNUT JANSON (1882-1966): Vy över Stockholm, signerad och daterad Knut Jansson 47, olja på duk, ca 19x24 cm

Ingår i tema-auktionen Den Maurinska konstsamlingen

825654

2020-10-24