I De Groot oljemålning

I De Groot oljemålning
I De Groot oljemålning
I De Groot oljemålning
I De Groot oljemålning
I De Groot oljemålning
I De Groot oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

I DE GROOT (1800-tal): Interiörscen, signerad De Groot, olja på duk, 40x46 cm

Krackeleringar

825655

2020-10-17