Figuriner Staffordshire

Figuriner Staffordshire
Figuriner Staffordshire
Figuriner Staffordshire
Figuriner Staffordshire
Figuriner Staffordshire
Figuriner Staffordshire
Figuriner Staffordshire
Figuriner Staffordshire
Figuriner Staffordshire
Figuriner Staffordshire

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

STAFFORDSHIRE, 4 st, figuriner, omkring 1900, flintgods, höjder ca 30 cm

Krackelerat, mindre nagg

825661

2020-10-15