Bord med låda rokokostil

Bord med låda rokokostil
Bord med låda rokokostil
Bord med låda rokokostil
Bord med låda rokokostil
Bord med låda rokokostil
Bord med låda rokokostil

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

BORD, 1900-talets början, rokokostil, 1 låda i sarg, mahognyfanér, höjd ca 74, 51 x 36 cm

Repor, märken, slitage

825666

2020-10-15