Brevpress Baccarat Frankrike

Brevpress Baccarat Frankrike
Brevpress Baccarat Frankrike
Brevpress Baccarat Frankrike
Brevpress Baccarat Frankrike
Brevpress Baccarat Frankrike
Brevpress Baccarat Frankrike
Brevpress Baccarat Frankrike
Brevpress Baccarat Frankrike
Brevpress Baccarat Frankrike
Brevpress Baccarat Frankrike

Klubbat för:

2 600 SEK

4 000 SEK

BREVPRESS, Baccarat, Frankrike, omkring 1800-talets mitt, klarglas med polykrom inneslutning av blomma, undersida med slipad stjärnformation, diameter ca 6,5 cm

Naggar

825674

2020-10-15