Klubbat för:
2 600 SEK
4 000 SEK
BREVPRESS, Baccarat, Frankrike, omkring 1800-talets mitt, klarglas med polykrom inneslutning av blomma, undersida med slipad stjärnformation, diameter ca 6,5 cm
Naggar
825674
2020-10-15