Sängstomme Grange

Sängstomme Grange
Sängstomme Grange

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GRANGE, sängstomme, Frankrike, 1900-talets slut, fanerad i körsbär, yttermått ca 230 x 190 cm

Märken förekommer

825691

2020-10-18