Theodor Glasell akvarell

Theodor Glasell akvarell
Theodor Glasell akvarell
Theodor Glasell akvarell
Theodor Glasell akvarell

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

THEODOR GLASELL (1874-1957): Motiv med näckrosor, signerad och daterad Theodor Glasell -33, akvarell, 51x71 cm

825694

2020-10-17