John Jon-And
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
5 000 SEK
JOHN JON-AND (Sverige, 1889-1941), karikatyrer, 9 teckningar, samramade, signerade och stämpelsignerade, ramens mått 48 x 54 cm.
Kraftigt gulnade, veck, mindre kantskador, ej examinerad ur ram.
825696
2020-10-31