Figurin porslin

Figurin porslin
Figurin porslin
Figurin porslin
Figurin porslin
Figurin porslin
Figurin porslin
Figurin porslin
Figurin porslin

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FIGURIN, Mao Zedong, porslin, daterad 1968, höjd 30 cm.

Sedvanligt ytslitage.

825702

2020-10-24