Svend Aaage Holm- Sörensen Golvlampa 1950-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SVEND AAGE HOLM-SÖRENSEN, troligen Asea golvlampa, 1950-tal, svartlackerad stomme, justerbar ljuskälla, märkt AEA 144, höjd ca 135 cm

skärm saknas, slitage, anlupen mässingsyta

825704

2020-10-28