Arvid Andersson oljemålning

Arvid Andersson oljemålning
Arvid Andersson oljemålning
Arvid Andersson oljemålning
Arvid Andersson oljemålning
Arvid Andersson oljemålning
Arvid Andersson oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARVID ANDERSSON (1934-2001): Orrar i skogsglänta, signerad arvid Andersson, olja på duk, 60x70 cm

825707

2020-10-17