Violet Tengberg oljemålning

Violet Tengberg oljemålning
Violet Tengberg oljemålning
Violet Tengberg oljemålning
Violet Tengberg oljemålning
Violet Tengberg oljemålning
Violet Tengberg oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

1 500 SEK

VIOLET TENGBERG (född 1920): Komposition, signerad och daterad Violet Tengberg -71, olja på duk, 61x58 cm

825716

2020-10-17