Wilhelm Wik oljemålning

Wilhelm Wik oljemålning
Wilhelm Wik oljemålning
Wilhelm Wik oljemålning
Wilhelm Wik oljemålning
Wilhelm Wik oljemålning
Wilhelm Wik oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WILHELM WIK (1897-1987): "Färgflykt", dubbelsignerad Wilhelm Wik, olja på duk, ca 73x60 cm

825720

2020-10-15