Wilhelm Von Gegerfeldt oljemålning
Valmis
2020-10-17
825721
| Korkein tarjous | 1 500 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
WILHELM VON GEGERFELDT (1844-1920): Landskapsmotiv, signerad W v Gegerfeldt, olja på duk, 30x58 cm