Wilhelm Von Gegerfeldt oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WILHELM VON GEGERFELDT (1844-1920): Landskapsmotiv, signerad W v Gegerfeldt, olja på duk, 30x58 cm

825721

2020-10-17