Bilar

Bilar
Bilar
Bilar
Bilar
Bilar
Bilar
Bilar
Bilar
Bilar
Bilar
Bilar
Bilar
Bilar
Bilar
Bilar
Bilar

Klubbat för:

650 SEK

1 000 SEK

BILAR 3 st, Japansk tillverkning, ca 1950-60-tal, lackerad samt litograferad plåt, längd ca 23-27 cm

slitage, mindre delar kan saknas

825723

2020-10-27