Klubbat för:
650 SEK
1 000 SEK
BILAR 3 st, Japansk tillverkning, ca 1950-60-tal, lackerad samt litograferad plåt, längd ca 23-27 cm
slitage, mindre delar kan saknas
825723
2020-10-27