Klubbat för:
1 500 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
WILHELM WIK (1897-1987): "Tidig vår", dubbelsignerad Wilhelm Wik, olja på duk, ca 46x38 cm
Zustandsbeschreibung
825724
2020-10-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner