Fröseke

Fröseke
Fröseke
Fröseke
Fröseke
Fröseke
Fröseke
Fröseke
Fröseke

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FRÖSEKE, spegel samt hallbyrå, 1970-tal, furu, höjd på konsollbord 56, 80x38, spegeln ca 112x47 cm

Bruksslitage

825732

2020-10-19