Klubbat för:
6 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
WILHELM WIK (1897-1987): "Romber", dubbelsignerad Wilhelm Wik, olja på duk, 61,5x55 cm
Zustandsbeschreibung
825736
2020-10-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner