Wilhelm Wik oljemålning

Wilhelm Wik oljemålning
Wilhelm Wik oljemålning
Wilhelm Wik oljemålning
Wilhelm Wik oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

WILHELM WIK (1897-1987): "Rosenträdet", signerad a tergo Wilhelm Wik, olja på duk, 61,5x50 cm

Zustandsbeschreibung

825739

2020-10-15