Olga Seminova akvarell

Olga Seminova akvarell
Olga Seminova akvarell
Olga Seminova akvarell
Olga Seminova akvarell

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OLGA SEMINOVA (1953) Motiv med hundar, signerad, ca 57x36 cm

Ingår i temaauktionen "Människans bästa vän"

825740

2020-11-15