Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
VÄGGHYLLA, allmoge, omkring 1900, fur, höjd ca 38, 28x18 cm
Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge
Slitage, märken
825742
2020-10-30
Gör en kostnadsfri värdering här