Wilhelm Wik oljemålning

Wilhelm Wik oljemålning
Wilhelm Wik oljemålning
Wilhelm Wik oljemålning
Wilhelm Wik oljemålning
Wilhelm Wik oljemålning
Wilhelm Wik oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

1 500 SEK

WILHELM WIK (1897-1987): "Gulgrön komposition", signerad Wik, olja på duk, 35x27 cm

825745

2020-10-15