Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROGER METTO(född 1964): (2) Motiv med hund, signerade samt numrerade, 27 samt 63/90, screentryck samt digital print, ca 17,5x40 cm
Ingår i temaauktionen "Människans bästa vän"
825748
2020-11-15
Gör en kostnadsfri värdering här