Roger Metto blandteknik

Roger Metto blandteknik
Roger Metto blandteknik
Roger Metto blandteknik
Roger Metto blandteknik

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROGER METTO(född 1964): (2) Motiv med hund, signerade samt numrerade, 27 samt 63/90, screentryck samt digital print, ca 17,5x40 cm

Ingår i temaauktionen "Människans bästa vän"

825748

2020-11-15