Tavlor 18/1900-tal

Tavlor 18/1900-tal
Tavlor 18/1900-tal
Tavlor 18/1900-tal
Tavlor 18/1900-tal
Tavlor 18/1900-tal
Tavlor 18/1900-tal
Tavlor 18/1900-tal
Tavlor 18/1900-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

TAVLOR, 3 st, 18/1900-tal, bl a diorama, tavla "winter", otydlig signatur, blandteknik, ca 19x13, 15x12, 13x18 cm

Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge

825750

2020-10-30