Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
800 SEK
Beschreibung
VÄGGHYLLA, allmoge, fur, ca 111x17 cm
Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge
Zustandsbeschreibung
Slitage
825779
2020-10-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner