Vägghylla allmoge

Vägghylla allmoge
Vägghylla allmoge
Vägghylla allmoge
Vägghylla allmoge
Vägghylla allmoge
Vägghylla allmoge
Vägghylla allmoge
Vägghylla allmoge

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

800 SEK

Beschreibung

VÄGGHYLLA, allmoge, fur, ca 111x17 cm

Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge

Zustandsbeschreibung

Slitage

825779

2020-10-30