Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FOLKE OHLSSON, "Frisco", soffbord, 1960-tal, Tingströms, stomme av teak, skiva med uppsvängda långsidor, brännmärkt undertill, höjd 52, ca 76x56 cm
Bruksslitage
825784
2020-10-19
Gör en kostnadsfri värdering här