Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, 1950/60-tal, etikettmärkt G&T, flerdelat spegelglas med fasettslipad dekor, ram av teka, ca 117x83 cm
Bruksslitage
825789
2020-10-19
Gör en kostnadsfri värdering här