Spegel G&T

Spegel G&T
Spegel G&T
Spegel G&T
Spegel G&T
Spegel G&T
Spegel G&T

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, 1950/60-tal, etikettmärkt G&T, flerdelat spegelglas med fasettslipad dekor, ram av teka, ca 117x83 cm

Bruksslitage

825789

2020-10-19