Spegel G&T
Closed
2020-10-19
825789
| Sold for | 2 800 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
SPEGEL, 1950/60-tal, etikettmärkt G&T, flerdelat spegelglas med fasettslipad dekor, ram av teka, ca 117x83 cm
Bruksslitage