Upsala Ekeby fruktservis

Upsala Ekeby fruktservis
Upsala Ekeby fruktservis
Upsala Ekeby fruktservis
Upsala Ekeby fruktservis
Upsala Ekeby fruktservis
Upsala Ekeby fruktservis
Upsala Ekeby fruktservis
Upsala Ekeby fruktservis
Upsala Ekeby fruktservis
Upsala Ekeby fruktservis

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

UPSALA EKEBY, fruktservis, 19 dlr, bestående av: 18 assietter samt 1 serveringsfat, glaserat stengods, diameter ca 17 resp 33,5 cm

Kantnagg, spricka, slitage, krackeleringar

825791

2020-10-19